Fabrika & Üretim Tesisi Kimyasal Temizliği

Home Fabrika & Üretim Tesisi Kimyasal Temizliği

Özellikle fabrikalarda üretim sırasında etrafa dökülen kimyasallar sıradan temizlik ekiplerinin çözemeyeceği kirler ve lekeler olarak ortaya çıkmaktadır. Hijyenin sağlanması, üretimin devam edebilmesi için, ekibimiz öncelikle dökülen kimyasalın ya da maddenin analizini yapmakta, döküldüğü yere zarar vermeden sorunu ortadan kaldıracak özel kimyasal temizlik maddelerini seçmektedir.

Bu tarz durumlarda fabrikanın ve üretim merkezinin çalışma düzeninin bozulmaması bizim için birinci kuraldır. Üretimin aksaması hem ekonomik olarak zarar verirken hem de işçilerin dikkatini dağıtacağı için yeni kazalara sebep olabilir.

Endüstriyel Temizlik sadece bu tarz kriz anlarında ihtiyaç duyulacak bir hizmet değildir. Özel günlerden önce endüstriyel temizlik hizmetlerimizden faydalanarak, yapılacak toplantılar, açılışlarda, denetimlerde ya da fabrika içi ziyaretlerde, etrafın daha temiz ve etkileyici gözükmesini sağlayabilirsiniz.

maxresdefault (3) (1)

kimtem endüstriyel temizlik ltd. şti.

Hizmetlerimiz hakkında Detaylı Bilgi
Almak İçin Bizi Hemen Arayın!

KİMTEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK LTD. ŞTİ.

Neden Kimtem'i Tercih Etmelisiniz?

Size Özel Çözümleri

Kimtem projeye odaklı çözümler üreterek yüksek başarı ve doğru sonuç sağlamaya yönelik hizmetler sunmaktadır.

Güncel Teknoloji

Kullanılan tüm kimyasallar, araç ve gereçler son teknoloji ve güncel kullanım yöntemleri ile uygulanmaktadır.

Güçlü Referanslar

Tüm operasyonel ve idari faaliyetlerimizde, yasal yükümlülüklerimiz ile birlikte evrensel ahlak ve değerlere önem verir, bu ilkeler ışığında paydaşlarımız ile birlikteliğimizi zedelememesi için hassaslık gösteririz..

Kalite Politikamız

Sağladığımız tüm hizmetlerin yerel ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde olmasına azami dikkat eder, iş kalitemizde sürekli iyileşme sağlanması adına gerekli yükümlülüklerimizin bilinci ile çalışırız.