Misyon & Vizyon

Home Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Sağladığımız tüm hizmetlerde; müşteri memnuniyetini ana ilke edinerek, standartlarımız ve etik değerlerden ödün vermeden, en yüksek kalitede hizmeti müşterilerimize sağlamaktır. Bu hizmetin sürekliliği, kalitesi ve müşteri memnuniyetinin devamlılığı için, ekip olgusuyla devamlı farkındalık yaratan düşüncelere sahip olmaktır.

product2 (1)
AdobeStock_97169647 (1)

Vizyonumuz

Endüstriyel temizlik ve korozyondan koruma faaliyetlerinde, dünyastandartlarına uygun, çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden ve ülkemizdeyeniliklerin öncüsü olan, sektörümüzdeki tüm firmalarca örnek alınan birkuruluş olmak. Yurt içinde ve yurt dışında çözüm ortağı olduğumuz tümpaydaşlarımıza en yüksek kalite standartlarında, tüm isteklerinin sorunsuz,güvenilir ve müşteri memnuniyet odaklı bir hizmet sunmak. Endüstriyel temizlikve korozyon önleme hizmetleri alanında sürekli gelişim sağlayarak sektörünTürkiye’de lider, dünyada ise tanınan şirketleri arasında olmak.

kimtem endüstriyel temizlik ltd. şti.

Hizmetlerimiz hakkında Detaylı Bilgi
Almak İçin Bizi Hemen Arayın!

KİMTEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK LTD. ŞTİ.

Neden Kimtem'i Tercih Etmelisiniz?

Size Özel Çözümleri

Kimtem projeye odaklı çözümler üreterek yüksek başarı ve doğru sonuç sağlamaya yönelik hizmetler sunmaktadır.

Güncel Teknoloji

Kullanılan tüm kimyasallar, araç ve gereçler son teknoloji ve güncel kullanım yöntemleri ile uygulanmaktadır.

Güçlü Referanslar

Tüm operasyonel ve idari faaliyetlerimizde, yasal yükümlülüklerimiz ile birlikte evrensel ahlak ve değerlere önem verir, bu ilkeler ışığında paydaşlarımız ile birlikteliğimizi zedelememesi için hassaslık gösteririz..

Kalite Politikamız

Sağladığımız tüm hizmetlerin yerel ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde olmasına azami dikkat eder, iş kalitemizde sürekli iyileşme sağlanması adına gerekli yükümlülüklerimizin bilinci ile çalışırız.